OP DEL KOS DEL KONT DEL OBCHODY DEL AKCE DEL PAMO

kosmetika Štěstí baronky

Kosmetika „Štěstí baronky “ je vyráběna podle obdobných receptů z 18 století, které obsahují 100% bylinné výluhy. Všechny naše produkty jsou schváleny Státním zdravotním ústavem a ověřeny mnoha spokojenými zákazníky.

Audemars Piguet Replica Watches

Vlasový elixír

Jeho základem je výtažek ze směsi bylin podle starodávné  receptury, která zvýrazňuje lesk a posiluje vlasy zevnitř, čímž urychluje jejich růst a napomáhá k jejich hustotě. Také zabraňuje jejich vypadávání, lámání a zpomaluje šedivění. Vlasový elixír je vhodný zejména pro ženy v období hormonálních změn, těhotenství, rekonvalescence po chemoterapii atd. Vlasový elixír je vhodný pro každodenní použití, protože udržuje zdravou pokožku hlavy pro správný růst vlasů.         

Vlasový šampón

Velmi jemný a pěnivý šampon je vhodný ke každodennímu používání. Díky jeho kombinaci jemných pěnících složek,výtažků z kokosového oleje a látek z bylinného výluhu je zajištěna jeho výborná mycí vlastnost a snášenlivost k pokožce, kterou chrání před dalším zamaštěním. Vašim vlasům dává přirozený lesk, hebkost a měkkost.

 
PAMO, RNDr. Monika Jörková, Houškova 6 Brno 2013