OP DEL KOS DEL KONT DEL OBCHODY DEL AKCE DEL PAMO

Seznam obchodů

Prodejna zdravé výživy a farmářských produktů

Palackého třída 45, Brno - Královo Pole

S radostí Vám oznamujeme, že jsme pro vás otevřeli novou prodejnu zdravé výživy a farmářských produktů v Brně - Královo Pole na adrese Palackého třída 45. V prodejně se můžete těšit nejen na větší a lépe přístupné prostory, ale zejména na výrazně rozšířený sortiment.

Z potraviny zdravé výživy v naší prodejně nabízíme např.: bezlepkové potraviny, dia potraviny, sezamové výrobky, ovocné a müsli tyčinky, čaje, byliny, koření, bylinné kapky Grešik, výtažky z bylin a pupenů - Podhorná naděje, českou přírodní kosmetiku, vlasovou kosmetiku, čistící a prací prostředky - Missiva a mnoho dalších potravin.

A nově jsme pro Vás připravili sekci farmářských výrobků, ve které nabízíme např. mléko, jogurty, pomazánky, sýry – kozí, kravské a ovčí, maso – kuřecí, hovězí a vepřové, párky, šunku, klobásky, paštiky a mnoho dalších kvalitních potravin od českých farmářů. Panerai Replica Watches

Další novinkou je možnost si namíchat müsli dle vlastní chuti. Nové také nabízíme široký výběr váženého sušené ovoce bez přidaných látek(bez konzervantů, oxidu siřičitého i bez cukru) a různé druhy ořechů, semen a dalších směsí.

Otevírací doba:
Po - Pa: 8:00 - 13:00 a 13:30 - 18:00
So, Ne: Zavřeno

Pokud nechcete promeškat žádnou novinku o naší prodejně zdravé výživy, sledujte náš facebook: www.facebook.com/Potravinykezdravi

PAMO, RNDr. Monika Jörková, Houškova 6 Brno 2013